وبلاگ

بهینه کردن نتایج گوگل مپ برای کسب وکارهای دارای چند مکان

کسب و کار شما چند مکان دارد؟ بهینه سازی موتورهای جستجوی محلی (SEO) شامل احترام به نام تجاری و وب سایت یک کسب و کار برای رتبه بندی جستجوهای آنلاین انجام شده در مکان های خاص است. اما همه مشاغل به مشتریان در یک مکان واحد خدمات نمی دهند. برخی از آنها در بیش از دوازده مکان به مشتریان خدمات ارائه می دهند. اگر کسب و کار شما دارای چندین مکان است ، باید رویکرد متفاوتی در زمینه SEO محلی داشته باشید.

برای هر مکان یک صفحه فرود با بهینه سازی جغرافیایی ایجاد کنید.

شما باید برای هر یک از مکان های کسب و کار خود یک صفحه فرود بهینه از نظر جغرافیایی در وب سایت کسب و کار خود ایجاد کنید. صفحات فرود با بهینه سازی جغرافیایی صفحات وب مرتبط با کسب و کار هستند که بر مکان خاصی تمرکز می کنند. این که آیا کسب و کار شما دارای دو یا 20 مکان است ، باید برای هر یک از آنها یک صفحه فرود با بهینه سازی جغرافیایی ایجاد کنید. هنگامی که Google یک صفحه فرود با بهینه سازی جغرافیایی را بررسی می کند ، کسب و کار شما را با آن مکان مرتبط می کند.

برای ایجاد صفحات فرود موثر از نظر جغرافیایی ، این نکات را دنبال کنید:

• محصولات یا خدمات کسب و کار خود را برجسته کنید.

• محتوای منحصر به فرد برای هر صفحه فرود جغرافیایی بهینه سازی شده ایجاد کنید.

• کلمات کلیدی که مکان های کسب و کار شما را هدف قرار می دهند در محتوا قرار دهید.

• کلمات کلیدی مبتنی بر مکان را در آدرس صفحات فرود خود با بهینه سازی جغرافیایی قرار دهید.

• عنوانها و توضیحات متا را با کلمات کلیدی مبتنی بر مکان بهینه کنید.

• طراحی فراخوان (CTA) که بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا با کسب و کار شما تماس بگیرند.

• اگر کسب و کار شما دارای آدرس فیزیکی برای هر یک از مکان های آن است ، آدرس ها را در انتهای صفحات فرود خود با بهینه سازی جغرافیایی ذکر کنید.

با یک دامنه واحد بچسبید.

در حالی که می توانید چندین صفحه فرود با بهینه سازی جغرافیایی ایجاد کنید-یکی برای هر یک از مکان های کسب و کار شما-باید از یک دامنه واحد استفاده کنید. استفاده از چندین دامنه می تواند نتیجه معکوس داشته باشد. موتورهای جستجو دامنه ها را به عنوان وب سایت های جداگانه و منحصر به فرد مشاهده می کنند. اگر از چندین دامنه استفاده می کنید ، چندین وب سایت خواهید داشت که برخی از آنها ممکن است حاوی محتوای تکراری باشند.

چسباندن تنها به یک دامنه ، خطر محتوای تکراری را از بین می برد و در عین حال ، خزیدن وب سایت کسب و کار شما را برای موتورهای جستجو آسان می کند. آنها مجبور نخواهند بود که چندین دامنه را خزیدن کنند. موتورهای جستجو فقط باید یک دامنه را که شامل همه صفحات فرود بهینه شده توسط موقعیت جغرافیایی شما می شود ، خزیدن کنند.

ایجاد نقشه سایت اولیه

شما باید یک نقشه سایت اولیه برای وب سایت کسب و کار خود ایجاد کنید. در حالی که نقشه سایت برای همه انواع SEO مفید است ، اما برای SEO محلی که شامل چندین مکان است ، مفید است. یک نقشه سایت اصلی موتورهای جستجو را به تمام صفحات فرود بهینه شده توسط موقعیت جغرافیایی شما هدایت می کند.

نقشه های سایت فایل های رایانه ای هستند که حاوی داده های ساختار یافته در مورد یک وب سایت هستند. آنها می توانند اساسی یا پیشرفته باشند. نقشه های سایت اصلی فقط حاوی آدرس صفحات هستند ، در حالی که نقشه سایت پیشرفته حاوی اطلاعات اضافی مانند فرکانس به روزرسانی صفحات ، اولویت نسبی صفحات ، تاریخ آخرین تغییر صفحات ، مجوزهای تصویر ، تصاویر کوچک ویدئو و موارد دیگر است. برای SEO محلی با چندین مکان ، یک نقشه سایت اصلی کافی است.

پس از ایجاد یک نقشه سایت اصلی ، آن را در فهرست اصلی یا اصلی وب سایت مشاغل خود بارگذاری کنید. از نظر فنی می توانید آن را در هر نقطه از وب سایت کسب و کار خود قرار دهید. اگرچه عمیق تر است ، پیدا کردن آن برای موتورهای جستجو سخت تر خواهد بود. و اگر موتورهای جستجو نتوانند نقشه سایت اصلی شما را پیدا کنند ، ممکن است نتوانند صفحات فرود جغرافیایی بهینه شده شما یا سایر صفحات را در وب سایت کسب و کار شما خزیدن کنند.

نقل قول های خارج از سایت برای هر مکان ایجاد کنید.

فراموش نکنید که برای هر یک از مکان های کسب و کار خود نقل قول های خارج از سایت ایجاد کنید. نقل قول های خارج از سایت لیست هایی برای کسب و کار شما هستند که در وب سایت های دیگر منتشر می شوند. طبق مطالعه انجام شده توسط شرکت SEO محلی Bright Local ، آنها ششمین عامل برجسته SEO محلی هستند.

نقل قول های خارج از سایت ، بسته به محل انتشار ، از قالب های مختلفی استفاده می کنند. بیشتر وب سایت های فهرست شامل نام تجاری ، آدرس ، شماره تلفن و آدرس وب سایت یک شرکت تجاری است. ایجاد نقل قول های خارج از سایت برای هر یک از مکان های کسب و کار شما می تواند منجر به رتبه بندی بالاتری برای جستجوهای محلی فروش محور شود.

همه مکانها را به فهرست Google برای مشاغل من اضافه کنید.

می توانید کسب و کار خود را برای چندین مکان در Google برای کسب و کار من (GMB) بهینه کنید. GMB ، البته ، بستر بازاریابی گوگل است که به مشاغل محلی ارائه می دهد. این در اصل یک فهرست چند کاناله است که از لیست مشاغل محلی خراب شده است. گوگل این لیست ها را در نتایج جستجوی خود و در Google Maps نشان می دهد. وقتی مشتری جستجویی محلی انجام می دهد یا از Google Maps استفاده می کند ، ممکن است فهرست GMB کسب و کار شما را کشف کند.

با فرض اینکه کسب و کار شما قبلاً دارای فهرست GMB است ، باید همه مکانهای کسب و کار خود را به این پلت فرم اضافه کنید. برای افزودن مکان جدید به GMB ، به داشبورد حساب خود بروید و “مدیریت مکان

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *